Warning: preg_match(): Unknown modifier '2' in /home/ybproekt/ubpr.com.ua/www/wp-content/themes/ubpr/header.php on line 46

Warning: preg_match(): Unknown modifier 'T' in /home/ybproekt/ubpr.com.ua/www/wp-content/themes/ubpr/header.php on line 46
BIM проект - UBPR

BIM проект

BIM проект

ВІМ (Building Information Model) – це процес, який починається зі створення інтелектуальної 3D-моделі і забезпечує можливості керування документами, координацію та моделювання об’єкта протягом усього життєвого циклу проєкту (планування, проектування, будівництво, експлуатація та обслуговування).

Будівництво з використанням ВІМ зменшує невизначеності при реалізації проєктів, підвищує їх безпеку, моделює і прогнозує потенційні впливи різних чинників на всіх етапах будівництва тощо.

Будівництво з використанням ВІМ підвищує якість контролю будівельних робіт на усіх його етапах. ВІМ гарантує моментальне отримання доступу до будь-якої інформації про об’єкт, істотне скорочення вартості будівництва, більш раціональне використання ресурсів.

Для чого використовується технологія BIM?

Технологія BIM використовується для проєктування і документування проєктів будівель і об’єктів інфраструктури. Всі компоненти будівлі моделюються в BIM. Модель може використовуватися для аналізу з метою вивчення варіантів проєкту, створення візуалізацій, які допомагають краще зрозуміти, як буде виглядати будинок в реальних умовах. Модель також використовується для створення проєктної документації для будівництва.

Які переваги забезпечує BIM?

Інформаційне моделювання будівель не тільки підвищує ефективність роботи фахівців з проєктування та будівництва, а й дозволяє зберігати створені в ході роботи дані для оптимізації експлуатації та обслуговування. Дані BIM також можна використовувати для організації планування та постачання ресурсами на рівні проєкту, міста або країни. Саме тому інтерес до технології BIM стає дедалі більше!!!