Warning: preg_match(): Unknown modifier '2' in /home/ybproekt/ubpr.com.ua/www/wp-content/themes/ubpr/header.php on line 46

Warning: preg_match(): Unknown modifier 'T' in /home/ybproekt/ubpr.com.ua/www/wp-content/themes/ubpr/header.php on line 46
Експерт-тур в Київ - UBPR

Експерт-тур в Київ

Команда UBPR в рамках експерт-туру відвідала Київ та його архітектурні об’єкти, щоб перейняти досвід колег, наглядно подивитись на обрані рішення і реалізовані проєкти. ЖК Rybalsky, ТЦ River Mall, інноваційний парк UNIT.City, Живий Квартал Respublika, ЖК CHICAGO Central House, ЖК New York Concept House, ЖК Нова Англія, Аутлет-містечко Мануфактура, ТРЦ River Mall, концептуальний ресторан “Любчик”, ЖК

Команда UBPR в рамках експерт-туру відвідала Київ та його архітектурні об’єкти, щоб перейняти досвід колег, наглядно подивитись на обрані рішення і реалізовані проєкти.

ЖК Rybalsky, ТЦ River Mall, інноваційний парк UNIT.City, Живий Квартал Respublika, ЖК CHICAGO Central House, ЖК New York Concept House, ЖК Нова Англія, Аутлет-містечко Мануфактура, ТРЦ River Mall, концептуальний ресторан “Любчик”, ЖК Tetris Hall.
В кожного з наших спеціалістів – свої фаворити, свої враження і свої висновки.

“Серед ЖК – найбільший фаворит ЖК Республіка від KAN Development. Витримані норми, проїзди пожежних машин, організоване водовідведення, передбачені поливальні крани схованого монтажу у фасадних стінах, решітки під кондиціонери, зона барбекю, спортмайданчик, багато зелені продумані усі деталі, а найголовніше – реалізовані. Мануфактура – сподобались рішення і дизайн, але відвідувачів мало. ТЦ Рівер Молл – недорогий, але привабливий ТЦ. Зручний і продуманий в плані навігації. Паркінг не завантажений,” – Ліна Неволя, СЕО UBPR.

“Сподобався бізнесо-житловий мікрорайон UNIT.City. Ідея класна, рішення творчі. Зроблено все з дорогих матеріалів та трудозатратних в реалізації рішень, які дають відчуття комфорту при перебуванні. Наприклад, фонтан та кладочка через воду прямо до дверей кафе – це приємно; велика парковка в межах комплексу – також дуже приємно. Скрізь спостерігається дуже багато креативу, ” – Олег Мазур, CTO UBPR та головний інженер-конструктор.

“Подібного роду поїздки суттєво зміцнюють погляди на реалізацію ідей та дозволяють створювати сміливіші проекти. Ми спеціально обрали ті об’єкти, які запам’ятовуються і є нестандартними. Моїм фаворитом стала Нова Англія – елегантна, глибока, традиційна, з атмосферними цінностями старої Англії і ефектом перебування “не в динамічному Києві”. Отакими мають бути “місто в місті” – зі своїми автентичними особливостями і неподібністю на інших.” – Марина Прісняк, СМО UBPR.

“Сподобалось те, як завдяки преміальним матеріалам та опорядженню можна сховати прості архітектурні форми”, – Сергій Піддубний, архітектор.

“Не всегда нужно идти на поводу у заказчика. Необходимо отстаивать свои архитектурные решения.” – Каріна Горзуєва, Архітектор (громадські об’єкти).

“Потрібно проектувати будинки зручними (практичними), приділяти увагу деталям,” – Віталій Тимошенко, Провідний архітектор, експерт по роботі в REVIT.

“Київ круте місто. З досить цікавими архітектурними рішеннями по забудові цілих житлових кварталів та локацій. Необхідно проектувати та будувати об’єкти, які будуть окрасою для нас та інших людей, “- Олег Контарук, Провідний інженер- конструктор.

“Через призму вірно підібраної концепції можна у кожному об’єкті виокремити особливу естетику,” – Дарина Костюченко, Експерт по роботі з замовниками.

Цією публікацією хочемо показати, що ми відкриті до навчання, нових рішень, креативу і замовників.
Обирайте UBPR бути вашими проєктантами.