Warning: preg_match(): Unknown modifier '2' in /home/ybproekt/ubpr.com.ua/www/wp-content/themes/ubpr/header.php on line 46

Warning: preg_match(): Unknown modifier 'T' in /home/ybproekt/ubpr.com.ua/www/wp-content/themes/ubpr/header.php on line 46
ЖК «Акварель 4», Одеса | UBPR

ЖК «Акварель 4», Одеса

Одеса

Проєктуємо разом з Групою компаній «Акварель», яка працює на ринку більше 10 років. За цей період були реалізовані проекти в Україні та за кордоном.
Головна перевага «Акварель 4» – це упорядкований парк, який знаходиться прямо у вас під вікнами. Тут можна робити зарядку вранці, прогулюватися з коляскою, займатися спортом або йогою. Біля будинку передбачений дитячий майданчик, де батьки зможуть грати з дітьми.
Зручно облаштований внутрішній двір
Ми завжди вибираємо житло за трьома параметрами: район, двір, сама квартира. У ЖК «Акварель-4» ми продумали кожен з цих складових комфортного життя.
Прибудинкова інфраструктура: дитячий садок, супермаркет, аптека, фітнес-клуб, ресторан-кафе, студія краси, паркінг, а також пішохідні доріжки з лавками для відпочинку, дитячі майданчики з безпечним покриттям.
https://akvareli.od.ua/akvareli4/