Warning: preg_match(): Unknown modifier '2' in /home/ybproekt/ubpr.com.ua/www/wp-content/themes/ubpr/header.php on line 46

Warning: preg_match(): Unknown modifier 'T' in /home/ybproekt/ubpr.com.ua/www/wp-content/themes/ubpr/header.php on line 46
ЖК «Акварель 7», Одеса | UBPR

ЖК «Акварель 7», Одеса

Одеса

Проєктуємо 3-х секційний 5-ти поверховий житловий будинок – найкращий вибір для молодих сімей. ЖК «Акварель 7» розташований в дуже тихому районі з малоповерховою забудовою. Закрите подвір’я з сучасним дитячими майданчиками та унікальним простором для відпочинку. Додаткова охорона та цілодобовий відеонагляд.

Для тих, хто віддає перевагу класиці, пропонуємо традиційне оформлення квартирного простору з акцентом на дещо збільшену висоту стель – 3,100 м в чистовому виконанні, що дасть змогу гратись на фактурі текстилю, зберігаючи легкість приміщення за рахунок збільшеного простору.

Для поціновувачів креативних та нестандартних рішень пропонуємо індустріальну концепцію з інтеграцією стилю шале. Стеля буде представлена із видимими конструктивними елементами даху, що надасть квартирі відтінку бунтарства та свободи. Висота від підлоги до стелі буде змінюватись від 3,250 м до 4,250 м.