Warning: preg_match(): Unknown modifier '2' in /home/ybproekt/ubpr.com.ua/www/wp-content/themes/ubpr/header.php on line 46

Warning: preg_match(): Unknown modifier 'T' in /home/ybproekt/ubpr.com.ua/www/wp-content/themes/ubpr/header.php on line 46
Технічні обстеження - UBPR

Технічні обстеження

Технічні обстеження

Кваліфіковане технічне обстеження будівель, будинків та споруд з наданням відповідних звітів, висновків, паспортів та рекомендацій.

Маємо можливість запропонувати:

  1. БЕЗКОШТОВНЕ обстеження будівель, що зазнали незначних пошкоджень  (пошкоджено вікна, незначні пошкодження фасадів) внаслідок надзвичайної ситуації воєнного характеру, спричиненої збройною агресією Російської Федерації або безкоштовну участь наших сертифікованих фахівців в комісіях з обстеження відповідно до Постанови КМУ № 947 від 18 грудня 2013 р.
  2. ЕКСПЕРТНЕ обстеження об’єктів які віднесені до класу наслідків СС1, СС2, та СС3 з складанням звіту про результати обстеження, із рекомендаціями щодо подальшої експлуатації в тому числі висновку про технічний стан, рекомендації щодо подальшої експлуатації (у тому числі щодо можливості виконання робіт із відновлення) або демонтажу (ліквідації), а також в разі потреби відомості про пошкоджені (зруйновані) несучі та огороджувальні конструкції, інженерні системи (із зазначенням ступеня та обсягів пошкоджень), принципові рішення (рекомендації) щодо їх відновлення (підсилення), зокрема з урахуванням вимог Постанови КМУ № 257 від 12 квітня 2017 р. зі змінами від 05.04.2022 р.
    Залучення провідних фахівців, комплексні проектні роботи, рекомендації з підсилення несучих конструкцій, рекомендації з виконання будівельних робіт, оцінка вартості відновлення будівель.
  3. ДЕТАЛЬНЕ обстеження об’єктів для визначення та оцінки їх технічного стану в тому числі оцінку (вимірювання) окремих елементів або вузлів та експлуатаційних характеристик, конструкцій, з наданням відповідної документації, щодо обстеження сертифікованою лабораторією відповідно до ДСТУ-Н Б В.1.2-18:2018. (як доповнення до п.2.)

Також, ми маємо досвід, необхідне ресурсне забезпечення, партнерів та можемо виконати: розробку усіх розділів проектної документації, проектування, авторський та технічний нагляд, енергетичний сертифікат, реконструкцію, капітальний ремонт або будівництво.

У разі зацікавленості співпраці з нашою організацією або необхідності отримання попередньої консультації звертайтесь: за номером телефону +380674684464
або на наш email: ubpr.info@gmail.com